Każda kobieta wie, że odpowiedni biustonosz to gwarancja wygody, dobrego samopoczucia i zdrowia. Panie obdarzone obfitym biustem powinny jeszcze bardziej zadbać o to aby piersi były odpowiednio podtrzymane. Warto pamiętać, że to nie duży biust jest problemem, a źle dobrany biustonosz!

Wizyta u brafitterki

Na wybór biustonosza warto poświęcić trochę czasu. Nie bierz pierwszego z brzegu, bo może okazać się totalnym niewypałem. Najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u profesjonalnej brafitterki. Przedstawi ona modele, które będą odpowiednie dla Twoich piersi oraz całej figury.

Biustonosz na duży biust też może być seksowny!

Nieprawdą jest, że kobiety z dużym biustem mają bardzo ograniczony wybór biustonoszy. Producenci wypuszczają na rynek coraz więcej kolekcji dedykowanych właśnie takim osobom. Dzięki temu w sklepach dostępne są różne modele w bardzo ciekawych wersjach kolorystycznych. Podobnie sytuacja wygląda z erotyczną bielizną. Istnieje duża szansa, że uda Ci się znaleźć seksowny biustonosz w odpowiednim rozmiarze.

Dobrze dobrany biustonosz to gwarancja zdrowia i wygody!

Dlaczego wybór odpowiedniego biustonosza jest tak ważny? W dobrze dobranym biustonoszu, ciężar biustu i ciała nie będzie opierał się na ramiączkach, ale na obwodzie. Dzięki temu odciążony zostanie kręgosłup, który często sprawia problemy paniom z obfitymi piersiami. Dobry stanik zapobiega odparzeniom pod biustem oraz wyskakiwaniu piersi na wierzch. Ramiączka stanika nie powinny za mocno się wpijać i przysparzać bólu.

Kobiety z obfitym biustem nie są skazane na nieestetyczne staniki sprzed kilku dekad. Technologia i moda poszły do przodu, dzięki czemu możemy teraz się cieszyć biustonoszami, które są piękne i wygodne. Odpowiedni biustonosz sprawi, że nawet kobieta z dużym biustem poczuje się pewna siebie. Piersi będą estetycznie podniesione, a dekolt zmysłowy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *